ЧИСТКА КОНДИЦІОНЕРА

Для чого необхідна чистка кондиціонера

Кондиціонер – як і будь яка інша техніка, може працювати за принципом вкл/викл., тільки певний період часу. Навіть якщо ви не побачили ніяких характерних змін в роботі зовнішнього або внутрішнього блоку, немає ніяких звукових змін, або вібрацій, і він продовжує чудово охолоджувати повітря, це не означає, що в ньому не почались негативні процеси зміни роботи. Кондиціонер як автомобіль, пройшовши певний ресурс він потребує заміни деталей і рідин.

Чистки потребують абсолютно всі кондиціонери, незалежно від марки, моделі чи ціни. Фільтри будь вони дорогі, чи бюджетні, мають властивість збирати на собі пил, та всілякого роду бактерії які будуть циркулювати по вашому приміщенні разом з повітрям.

В дренажних трубках які відводять конденсат від внутрішнього блоку, завжди присутня волога, що є найсприятливішим фактором для розмноження всяких мікроорганізмів, грибків і тд., особливо якщо ця трубку виведена у водостічну ринву. При такому монтажі дуже часто через певний період часу в квартирі появляється неприємний запах, і більшість не розуміє чому він виходить з кондиціонера, і звідки він там взявся.

Пил, що осідає на фільтрах є збудником різних алергічних реакцій, що є небезпечним не для тих в кого є алергічні захворювання, але й для здорових людей.

Як виглядають регулярні заходи з чистки кондиціонера:

Якщо у вас проблеми з дренажною системою, то вода збирається в трубці внутрішнього блоку, і знайшовши найслабше місце для виходу назовні підтоплює стіну і меблі в квартирі.

Робота систем кондиціонування базується на принципах теплообміну, якщо теплообмінники забруднені, це спричиняє погіршення роботи як на охолодження так і на обігрів, в такому випадку просто чисткою можна не обійтись, система буде потребувати ремонтних робіт. Статистичні дані показують, що 90% сервісних випадків, виникає саме через сильне забруднення системи.

В кожному з блоків знаходяться фільтри та вентилятори, які так само забруднюються як і теплообмінники, оскільки пропускають через себе повітря. Забрудненні фільтри не дають потрібного охолодження для радіатора, що спричиняє перегрів а в кінцевому результаті несправність агрегату. Тому чистка фільтрів кондиціонера є першочерговою необхідністю.

Працездатність кондиціонера напряму залежить від чистоти його складових. Це дозволяє підвищити його енергоефективність і коефіцієнт корисної дії.

Отже вчасно проведена чистка кондиціонера та дозаправка це:

  • покращення стану здоров’я для користувачiв;

  • більша енергоефективність;

  • збільшення робочого ресурсу;

  • менша ймовірність виникнення поломок.

ЧИСТКА КОНДИЦІОНЕРА

Тип робіт Од. Зм. Ціна нал.
Чистка внутрішнього блоку з повним розбиранням 07 (від 1,8 до 2,2 кВт.) шт. 750 грн.
Чистка внутрішнього блоку з повним розбиранням 09-10 (від 2,3 до 3 кВт.) шт. 750 грн.
Чистка внутрішнього блоку з повним розбиранням 12 (від 3,1 до 4,1 кВт.) шт. 750 грн.
Чистка внутрішнього блоку з повним розбиранням 18-22 (від 5,0 до 6,1 кВт.) шт. 900 грн.
Чистка внутрішнього блоку з повним розбиранням 24 (від 6,2 до 7,2 кВт.) шт. 900 грн.
Чистка внутрішнього блоку з повним розбиранням 28-30 (від 7,3 до 9,0 кВт.) шт. 900 грн.
Чистка внутрішнього блоку з неповною розбиранням 07 (від 1,8 до 2,2 кВт.) шт. 450 грн.
Чистка внутрішнього блоку з неповною розбиранням 09-10 (від 2,3 до 3 кВт.) шт. 450 грн.
Чистка внутрішнього блоку з неповною розбиранням 12 (від 3,1 до 4,1 кВт.) шт. 450 грн.
Чистка внутрішнього блоку з неповною розбиранням 18-22 (від 5,0 до 6,1 кВт.) шт. 550 грн.
Чистка внутрішнього блоку з неповною розбиранням 24 (від 6,2 до 7,2 кВт.) шт. 550 грн.
Чистка внутрішнього блоку з неповною розбиранням 28-30 (від 7,3 до 9,0 кВт.) шт. 550 грн.
Мийка конденсатор (радіатор) зовнішнього блоку шт. 200 грн.

Чистка кондиціонераЧистка кондиціонераЧистка кондицыонераЧистка кондиціонераЧистка кондиціонераЧистка кондиціонераЧистка кондиціонера