ЗАПРАВКА КОНДИЦІОНЕРА

Однією із ключових робіт по догляду за системами кондиціонування є заправка кондиціонера фреоном, зачасту погіршення якості охолодження та обігріву пов’язано самеііз зменшенням тискуів іконтурі.

В основному, недостатність фреону виявляють під час планового сервісного обслуговування, але буває, що кондиціонер перестає охолоджуватиіраптово, в такому випадку подальша його експлуатація є небезпечною, оскільки підвищується споживання електроенергії, що як правило закінчується поломкоюікомпресора.

Компанія «АRS-Clima» надасть вам професійні послуги по обслуговуванню ваших кондиціонерів, будь-якого бренду, чи моделі. Діагностуючи станіагрегату, ми обов’язково перевіримо об’єм газу, встановимо причинуізменшення кількості фреону в контурі і заповнимо недолік, щодо технічних норм.

Особливостіізаправки побутовогоікондиціонераіфреоном

Однією з найбільш поширених причинінесправностіікліматичної техніки є недоліком фреону. Холодоген – речовина що випаровується, без нього кондиціонер не буде виконувати своєї основної задачі, а саме створювати комфортні кліматичні умови в домі. і

Особливість фреону полягає в не високійітемпературі ікипіння, а також стійкості до високих температур. Під час випаровування, газі поглинає тепло, при конденсаціїі— виділяє. Ці фізичні властивостіі фреону є основою функціонування кліматичного обладнання.

Кожне кліматичне обладнання має свій період дозаправкиі: термін напрямуізалежить від інтенсивності експлуатації системи таітехнічного стануіагрегату. Згідно норму допускається витік газу до 8% в рік, проте заправляти його потрібно не рідше ніж 1 раз/рік, навіть при відсутності будь яких поломок.

Діагностику необхідно проводити мінімум один раз в 2 роки.

Ознаки того що кондиціонер потребує дозаправки:

  • погіршенняі або відсутність охолодження при заданомій температурі: під час професійної діагностики, майстер визначає різницю між температурамиірідинної та фреоновоїімагістралі — вона не повиннаіперевищувати 8°C (збільшення цього показника свідчить проірозгерметизацію і витік газу);

  • поява на трубках масла, яке традиційно використовують для охолодження компресорного мастила: при порушенні герметичності системи, масло може витікатиі назовні, накопичуючисьіна модулях зовнішнього і внутрішньогоіблоків;

  • гуркіт в компресорі, який знаходиться в зовнішньому блоці.

Етапи заправкиікондиціонера:

Заправка  кондиціонера фреоном при комплексному обслуговуванні  і ліквідації витоку передбачає:

  • перевіркуісистеми на герметичність;

  • очищення блоків;

  • заправкаігазом актуальної модифікації (R410А, R32);

  • дезінфекцію;

  • діагностику і тестування;

  • перевіркуістану дренажу;

  • контрольніі заміри.

Виконуватиізаправку кондиціонераісамостійно або з залученнямінепрофесіоналівінеірекомендується, особливо, якщо він знаходиться на гарантійному терміні.

Заправка кондиціонера в Івано-Франківську: якісно, професійно, з гарантією.

Не варто економити на своєчасному обслуговуванні кліматичного обладнання, оскільки це приводить до погіршення його продуктивності, і в кінцевому результаті до його поломки.

Компанія «АRS-Clima» надає вигідні умови на діагностику, чистку, заправку, побутових кондиціонерів, а також індивідуальні методи роботи по всіх заявках.

ARS-Clima – Ми створюємо погоду в домі.

+38 (097) 855 15 63

Заправка кондиціонераЗаправка кондиціонера Заправка кондиціонераЗаправка кондиціонера Заправка кондиціонераЗаправка кондиціонера